MaCap M5D

Už se těším, až dorazí domů… Zatím je zaparkovaný u kamaráda na Sázavě… Káva je nedílnou součástí mého života a i díky ní mám s některými mnohem blíž. Jo, je to jednoduché. Káva je jeden z prostředků pohodové atmosféry. Že ji nepijete a nepreferujete? Nevadí. Já si ji dám a určitě se na vás budu usmívat 🙂 Každý svého štěstí strůjcem. Pomocníkem našeho chomutovského štěstí bude právě tento kávomlýnek…

Snímek obrazovky 2016-02-17 v 20.31.39

Základním kamenem je mlýnek – tak tady je ten, který se těší, až si ho umeju, zabalím a převezu do Chomutova 🙂

Profesionální kávomlýnek MACAP M5D – velmi spolehlivý “freshový” kávomlýnek (tzn. že každou porci namele vždy čerstvou), který je vhodný do všech gastronomických provozů. MACAP – tradiční značka kvalitních italských kávomlýnků.

Možnost předvolby namletí jedné (cca 4 sekundy) či dvou porcí (cca 8 sekund) kávy. Součástí kávomlýnku je elektronický displej, v jehož menu naleznete mj. elektronické počítadlo vydaných káv. Pokud si od nás objednáte tento kávomlýnek, tak Vám před jeho odesláním (v rámci nadstandartních služeb) na tomto kávomlýnku nastavíme jak správnou hrubost mletí, tak i správnou gramáž předvoleb (7 a 14 gramů).

Mlýnek Macap M5D umožňuje nastavení 3 porcí (1 porce, 2 porce, start-top). Mletí zajišťují ocelové kameny s průměrem 58 mm a motor s výkonem 250W (cca 1400 ot./min). Výstupní kapacita mlýnku je cca 2 g/s. Ovládání a nastavení mlýnku se provádí pomocí displeje (v anglickém jazyce) a rotačního ovladače. Mletí se spouští praktickým tlačítek u výpusti kávy.

Technické údaje:
Rozměry (Š x V x H): 190 x 470 x 310 mm
Váha: 8,5 kg
Napětí: 230 V
Příkon: 250 W
Počet otáček/min: 1400
Kapacita zásobníku zrnkové kávy: 600 g

Mlecí kameny: ploché
Průměr mlecích kamenů: 58 mm
Materiál mlecích kamenů: tvrzená ocel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *