Téměř po roce

Zdravím všechny své přátele, kamarády i náhodné brouzdaly po internetu. Píšu více než po roce a doufám, že budu mít čas na to, abych web neflákal… A co že se to vlastně dělo?

Pomalu se vracím “mezi živé”. Jojo, je to už celkem dlouho, co jsem tu byl naposledy. Však to sami znáte dobře – práce, práce, snaha si trošku něco užít, tak výletík a po výletíku zase rychle do práce, abyste si zase zasloužili nějaký výletík… A můžu říct, že se mi celkem dařilo.. Jenže pak se dostavila několikaměsíční nemoc, ochrnutí nohou, snaha se zase zapojit zpět do života.

Uffff, bylo toho dost a opravdu jsem neměl pražádnou chuť se věnovat internetu. A tak, když už mi za pár dní končí neschopenka, vracím se i na internet. Tak se zase budu těšit na naše setkávání se i na těchto stránkách, byť face to face je nenahraditelné.

Česká hudební scéna – souhrn videoklipů

  

A abychom na začátku další etapy začali pozitivně, přikládám v menu nabídku “HUDBA”, ve které se po kliknutí na odkaz dostanete na souhrnná videa a pak si v rozbalovací nabídce budete moci vybrat konkrétní videoklipy… Začínáme pozvolna, ale Pokáčovo videjka se na vás těší a věřím, že po shlédnutí se pak budete těšit i vy na ně 😀

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *